خیانتی کثیف پشت پرده تلگرام/ اسب تروای غرب به ایران وارد شده است

[ad_1]

به گزارش زنان کویر ، پاول دورف (نرم افزارنویس تلگرام) جوان روس از یک خانواده یهودی افراطی است ولی با افتخار خود را یک بی دین لائیک معرفی می کند که نه تنها کافر به وجود خدای متعال هست بلکه به تمسخر ادیان الهی، خدای یگانه و پیامبران الهی نیز مبادرت می کند پاول دورف صرفا یک نرم افزار نویس موفق است مثل هزاران نرم افزار نویس معمولی دیگر در سرتاسر دنیا .

تلگرام یک صاحب اصلی بیشتر ندارد؛ خاندان میری لشویلی

میخائیل میری لشویلی و پسرش اسحق ( ویچسلاو ) دو بیلونر صهیونیست نام آشنا به ویژه نزد مخاطبان کانال های تلویزیون دولتی اسرائیل هستند. اسحق میری لشویلی مدیر کانال ۲۰ رژیم صهیونیستی است و پدرش میخائیل علاوه بر آنکه مشاور ارشد کانال های ۱ و ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی است به عنوان یکی از فرماندهان ارشد ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی و در قالب ششمین ثروتمند اسرائیلی، یکی از ذی نفوذترین اسپانسرهای ارتش اسرائیل و چشم راست نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی محسوب می شود.

این ابر پولشوی اسرائیلی یکی از مشهورترین هلدینگ های قمار و کازینو در سرتاسر جهان است. مقارن با فاجعه قتل عام مردم مظلوم غزه در تابستان ۲۰۱۴، انتشار ویدئوی یوتیوب بازدید صمیمانه میخائیل میری لشویلی با سربازان ارتش اسرائیل در خطوط مقدم این کشتار و در قامت فرمانده ارشد ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی، ناگفته های بسیاری را در خود مستتر دارد و همینطور ویدئوی کنفرانسی که نتانیاهو، صراحتا میخائیل میری لشویلی را از برادر به خود نزدیک تر می خواند و از خدمات او در سالیان متمادی در حوزه فضای مجازی که منجر به حفظ امنیت اسرائیل شده، رسما و صمیمانه قدردانی می کند.

خاندان میری لشویلی به عنوان ششمین غول سرمایه گذار اسرائیلی مهمترین تجربه کودتای الکترونیکی خود را در اوکراین با نرم افزار جاسوسی (VK) صورت دادند که در جایگاه اصلی ترین ابزار کودتای رنگین اوکراین، خواب آرام را حتی بر چشمان ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه حرام کرد و بالاخره پوتین به درستی تنها راه مقابله و گزینه رهایی از آن و بر هم ریختن معادلات کودتای الکترونیک را در اخراج دیتا سنترها، سرورها و مالکان آن از کشور یافت.

تجربه موفق اوکراین و سود سرشار آن خاندان ثروتمند میری لشویلی را متقاعد کرد که به موازات سرمایه گذاری های سنتی گسترده خویش در حوزه های مختلف اقتصادی و نظامی با تاسیس شرکتی مادر-تخصصی تحت عنوان “دیجیتال فورترِز” گسترده تر در این وادی سودآور ایفای نقش کند. تلگرام محصول این شرکت، متناسب با نیازهای بومی ایرانیان است.

حال سوال اینجا است…

چگونه می شود مسئولان بلندپایه نظام مقدس جمهوری اسلامی اجازه دهند یک جاسوس افزار خارجی متعلق به دشمن آزادانه بتواند در حریم الکترونیک داخلی کشور رسوخ کند در حالی که دیتاسنترهای آن در همسایگی سازمان های جاسوسی آمریکا و انگلیس مستقر است و اطلاعات کدگذاری شده داخلی را بی هیچ مزاحمتی به دیتا سنترهای خارجی مخابره می کند و در عین حال به هیچ نهاد داخلی نه تنها پاسخگو نیست که طلبکار نظام داخلی نیز هست!

در همین شرایط آمریکا تلگرام را مجبور کرده برای فعالیت در آمریکا با مرکز شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای موبایلی ارتباط برقرار کند، استانداردهای آمریکا را رعایت کند و اطلاعاتی از ایران را در اختیار آمریکا قرار دهد وگرنه متهم به جرایم سایبری می شود و از طرف آمریکا تحریم و مردم آمریکا را از ورود به تلگرام منع می کند.

روسیه نیز از تلگرام خواسته اطلاعات دیتا سنترهای روسیه را در اختیار روسیه قرار دهد وگرنه از خاک روسیه اخراج می شود.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اندوزی هم تلگرام را تهدید به فیلترینگ می کند و مدیر تلگرام در پاسخ می گوید «به نظر می رسد که مقامات وزارتخانه به تازگی به ما یک لیست از کانال های عمومی با محتوای مربوط به تروریسم ارائه کردند و تیم ما قادر نبوده به سرعت خواسته آنها را محقق کند. متاسفانه، من از این درخواست ها که باعث ایجاد اختلال در ارتباط با وزارتخانه شد، بی اطلاع بودم و برای رفع وضعیت فعلی ما سه راه حل مرحله ای زیر را اجرا می کنیم:
۱/ ما تمام کانال های عمومی مرتبط با تروریست ها را که قبلا توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اندونزی گزارش شده اند، مسدود کرده ایم.
۲/ من به وزارت پیام فرستادم تا یک کانال ارتباط مستقیم برقرار کند، که به ما اجازه دهد تا کارآمدتر در شناسایی و مسدود کردن تبلیغات در آینده کار کنیم.
۳/ یک تیم اختصاصی از مدیران با دانش زبان و فرهنگ اندونزی تشکیل می دهیم تا قادر به پردازش گزارش های مرتبط با تروریست ها سریع تر و دقیق تر شود.»

دبیر کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه؛ قاضی خرم آبادی به عنوان معاون دادستان کل کشور اعلام کرد که همکاری تلگرام با وزارت ارتباطات مساوی با هیچ است؛ ۸ هزار کانال مجرمانه برای ارتباطات فرستادیم، برخی موارد را ۴۰ بار اعلام کردیم ولی وزارت ارتباطات تسلیم تصمیم مدیر تلگرام هستند در حالی که باید مرزبان فضای مجازی باشد. برخی از مصادیق مستهجن را بنا بر تعریفی که خود از مستهجن دارند مسدود می کنند و بلافاصله با تغییر جزئی در نام با همان محتوای قبلی منتشر می شوند.

۴۰ میلیون ایرانی در تلگرام هستند یعنی ۸۰ درصد اعضای تلگرام ایرانیان هستند، همچنین آوردن سرور به ایران بدون اعمال حاکمیت مقامات قضایی یک نوع کاپیتالاسیون است که جز خفت و خواری چیزی در بر ندارد.

با این حال مقامات دولتی با کمال خونسردی اجازه می دهند اسب تراوای دشمن وارد خاک ما شود و در جنگی که از انقلاب تا کنون نتوانسته اند ما را شکست دهند با اسب تراوای خود (ماهواره و فضای مجازی) استحاله فرهنگی جامعه ایرانی را در دستور کار خود قرار داده آنرا پیش برند.

آن ها معتقدند حال که نمی شود با اسلام مستقیم در گیر شد نباید مایوس شد بلکه باید با حرکتی آرام و تدریجی فرهنگ اسلامی جامعه را از بین برد و گفتار، رفتار و سلیقه مردم را با بمباران اعتقادات تغییر داد.

اگر مستقیم می خواستند چادر و حجاب زن ایرانی – که ریشه در اقتدار ، غیرت، دفاع از دین، میهن و ناموس ایرانی دارد – را بردارند قادر به آن نبودند ولی مثل پختن قورباغه زنده در آب، آرام آرام سعی دارند تا غیرت دینی را از مردم ما بگیرند.

با استفاده از شبکه های اجتماعی باورهای دینی را تخریب می کنند و در برخی که تخریب میسر نیست انحراف ایجاد می کنند؛ امنیت کشور را مورد تهدید قرار می دهند، برنامه های مستهجن برای از بین بردن حیا و غیرت طراحی می کنند، به انتشار اخبار کذب و پخش شایعات برای بدبین مردم نسبت به حکومت روی می آورند، رفتارهای بومی اسلامی را به رفتارهای غربی و الحادی تغییر می دهند و مسئولان هم اجازه می دهند این سرورهای خارجی در کشور فعالیت کنند.

با وجود اینکه ایران خود پیام رسان بوده و بانک اطلاعاتی در اختیار دارد اجازه فعالیت دادن به شبکه های اطلاعاتی غربی در کشور خیانت به مردم و همکاری کردن با دشمن در نابودی نظام است؛ هر چه تحریم سرورهای خارجی دیرتر صورت پذیرد خسارات آن سنگین تر شده و چه بسا جبران ناپذیر شود و در یک کلام می توان گفت کسانی که با تحریم سرورهای خارجی مخالفتد اگر غافل نباشند، خائنند.

منبع: آرمان زنان

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *